Кошик
179 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
«Шарамам»: Курьерские пакеты. Шапочки для плавания. Одежда для детей
+380939006575
+380939006575

Тарифи Укрпошта Експрес

скидка 15% от базовых расценок

31.12.17

Наш партнер Укрпошта предоставляет скидку в 15% от базовых расценок на все отправки по тарифу «Укрпошта Експрес». 

                                                                                                                                                                                                                                                                                               
График отправок:

понедельник, четверг 

Оплата за товар - на карту Приватбанка или расчетный счет.
Стоимость доставки оплачивается при получении посылки.

1. У РАЗІ ПЕРЕВИЩЕННЯ ДОВЖИНИ 35 СМ ПРИ ВАЗІ ДО 5 КГ— РОЗРАХУНОК ЗА ТАРИФОМ 5 КГ. У РАЗІ ПЕРЕВИЩЕННЯ ДОВЖИНИ 70 СМ — РОЗРАХУНОК ЗА ПОДВІЙНИМ ТАРИФОМ 30 КГ. 

2. ПРИ ОГОЛОШЕНІЙ ЦІННОСТІ ВІДПРАВЛЕННЯ ПОНАД 300 ГРН ДОДАТКОВО СПЛАЧУЄТЬСЯ КОМІСІЯ В РОЗМІРІ 0,5% (З ПДВ) ВІД СУМИ ПЕРЕВИЩЕННЯ 

3. У РАЗІ ПЕРЕСИЛАННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ, ЯКЕ СКЛАДАЄТЬСЯ З ДЕКІЛЬКОХ МІСЦЬ, ТАРИФ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ З РОЗРАХУНКУ СУМАРНОЇ ВАГИ УСІХ МІСЦЬ ТА МАКСИМАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ НАЙБІЛЬШИХ СТОРІН МІСЦЬ. ПРИ ЦЬОМУ ОГОЛОШЕНА ЦІННІСТЬ ВРАХОВУЄТЬСЯ СУМАРНО ЗА ВСІ МІСЦЯ ТА СПЛАЧУЄТЬСЯ ДОДАТКОВА КОМІСІЯ В РОЗМІРІ 0,5% (З ПДВ) ВІД СУМИ, ЩО ПЕРЕВИЩУЄ 500 ГРН 

4. ПОНАД П'ЯТЬ РОБОЧИХ ДНІВ ОБ'ЄКТА ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ ПІСЛЯ НАДХОДЖЕННЯ (ЗА КОЖНУ ДОБУ), АЛЕ НЕ БІЛЬШЕ НІЖ 45,00 ГРН (З ПДВ). ДЕНЬ ВРУЧЕННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ НЕ ВРАХОВУЄТЬСЯ. 

5. У РАЗІ ПИСЬМОВОЇ ЗАЯВИ ВІДПРАВНИКА АБО ПИСЬМОВОЇ ВІДМОВИ АДРЕСАТА ВІД ОДЕРЖАННЯ АБО ЗАКІНЧЕННЯ ГРАНИЧНОГО СТРОКУ ЗБЕРІГАННЯ (14 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ ВІД ДАТИ НАДХОДЖЕННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ДО ВІДПОВІДНОГО ОБ'ЄКТА ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ). 

                                          

ПІСЛЯПЛАТА (РОС. НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЕЖ) — ЦЕ СПОСІБ РОЗРАХУНКУ КІНЦЕВОГО СПОЖИВАЧА ТОВАРІВ ІЗ ЇХ ВІДПРАВНИКОМ, ПРИ ЯКОМУ ПОШТА ВИСТУПАЄ ГАРАНТОМ ТОГО, ЩО ВАНТАЖ БУДЕ ВИДАНО ОДЕРЖУВАЧУ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ СПЛАТИ ОГОЛОШЕНОЇ ВАРТОСТІ. ВАРТІСТЬ ВИЗНАЧАЄ ВІДПРАВНИК, АЛЕ ВОНА НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ СУМИ ОГОЛОШЕНОЇ ЦІННОСТІ ВІДПРАВЛЕННЯ.